Дитяча кімната

Батьки відпочивають, діти граються! Для маленьких гостей закладу діє дитяча ігрова кімната. Іграшки, плитка для малювання, мультики, дитяче меню!

резерв (063) 923-38-67

Правила поводження в дитячій ігровій кімнаті


Правила поводження

в дитячій ігровій кімнаті

1. При відвідуванні дитячої ігрової кімнати необхідно ознайомитися з діючими Правилами.

2. Дитяча ігрова кімната закладу приймає дітей щоденно з 13:00 до 22:00

3. Для забезпечення комфорту та безпеки, дитяча ігрова кімната одночасно приймає не більше 4-6 дітей.

4. До дитячої ігрової кімнати допускаються діти віком від 3 до 12 років. Діти віком до 3 років повинні знаходитись в дитячій ігровій кімнаті тільки у супроводі дорослих.

6. Дитяча ігрова кімната діє лише для гостей закладу.

7. В дитячій ігровій кімнаті необхідно знімати взуття (діти та дорослі можуть знаходитися в ігровій кімнаті у змінному взутті або шкарпеточках). Головні убори, гострі, тендітні та коштовні речі необхідно залишати у батьків.

8. Адміністрація не несе відповідальності за загублені речі та іграшки гостей.

9. Батьки, які лишають дитину в дитячій ігровій кімнаті, мають гарантувати відсутність алергічних та інфекційних захворювань у дитини. Адміністація залишає за собою право не приймати дитину з ознаками простудних або інфекційних хвороб.

10. Заборонено вживати їжу та напої у дитячій ігровій кімнаті

11. Працівники та адміністрація закладу не несуть відповідальність за шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я дитини.

12. Батьки не мають право покидати заклад поки дитина знаходиться в дитячій ігровій кімнаті.

13. Перед відвідуванням дитячої ігрової кімнати батьки мають пояснити дитині загальні правила безпеки (правила гри з іншими дітьми), а також прослідкувати за дотриманням дитиною санітарно-гігієнічних норм.

14. Дітям до 3 років рекомендовано відвідувати дитячу ігрову кімнату у підгузку. В дитячій ігровій кімнаті не передбачені заходи та дії пов’язані з особистою гігієною.

15. При агресивній або неадекватній поведінці дитини, адміністрація закладу має право відмовити у відвідуванні дитячої ігрової кімнати, повідомивши про це батьків дитини.

16. Забороняється виносити із дитячої ігрової кімнати іграшки, книги та інше майно, що знаходиться в дитячій ігровій кімнаті, та є власністю закладу. За нанесену шкоду відповідальність несуть батьки дитини.

17. За загублені або залишені без нагляду речі, працівники та адміністрація закладу відповідальності не несе.

18. За травмування і нещасні випадки, пов’язані з порушенням Правил поведінки у дитячій ігровій кімнаті працівники та адміністрація закладу відповідальності не несе.

Пам’ятайте – безпека залежить від розумної поведінки!