Послуга – Предзамовлення

Послуга предзамовлення (далі «ПП») — гарантована послуга, яка дає можливість економії часу та підвищення якості обслуговування гостя. Якщо «ПП» використовується для компанії більш ніж 10 гостей додається обслуговування 10% від вартості замовлення.

«ПП» — передбачає собою замовлення страв з основного меню. Вартість замовлення при «ПП» не є фіксованою та залежить від кількості та вартості обраних Вами страв, але не дає права приносити з собою алкогольні, б/а напої, фрукти та десерти.

На дану послугу дисконтна карта не діє та не дає знижки. Знижка з інших пропозицій з даною послугою не сумується!

 

Умови проведення банкетів/корпоративів

 1. Мінімальне замовлення складає 650 грн/люд + 10% обслуговування від загальної вартості замовлення + 1 пляшка алкоголю +1л б/а напою(обов’язкове замовлення). Замовлення складається після внесення авансової суми — 1000 грн.
 2. За умови мінімального замовлення, алкогольні та безалкогольні напої, фрукти та десерти – дозволяється  принести з собою.
 3. За якість принесених з собою продуктів відповідальність несе замовник!
 4. Всі банкетні заходи проводяться з 14:00 до 00:30 в незалежності від графіку роботи підприємства. Питання продовження заходу вирішується з адміністрацією. Оплата за продовження заходу після закінчення роботи закладу оплачується окремо – 500 грн/год.
 5. Діти, що знаходяться в закладі, повинні бути під наглядом дорослих. Адміністрація не несе відповідальності за негативні наслідки поведінки дітей, залишених без нагляду батьків. За пошкодження вчинені дітьми, батьки сплачують в повному обсязі за прейскурантом.
 6. Діти, які досягли 14 річного віку, вважаються дорослими.
 7. Перед відвідуванням дитячої кімнати, треба ознайомитися з «Правилами поведінки в ігровій кімнаті»
 8. Забороняється приносити з собою та використовувати феєрверки та будь-яку піротехніку на території закладу і в його околицях.
 9. Бій посуду та пошкодження інвентарю закладу оплачується замовником за прейскурантом.
 10. Незаплановане  прибирання — 150 грн.
 11. Розрахунок банкету тільки готівкою!
 12. Оплата за банкет здійснюється після видачі гарячих основних страв.
 13. В разі відмови від проведення банкету, без поважної причини, за тиждень до нього, задаток не повертається.
 14. Разовий посуд оплачується додатково (1 ланч-бокс – 5 грн.)
 15. .  + 10% за обслуговування.

Замовити банкет: (063) 923-38-67 (095) 618-82-97